Kulig góralski

W zależności od Państwa indywidualnych preferencji, organizowany przez nas kulig z Zakopanego może odbyć się w porach dziennych lub wieczornych, jednak szczególnie polecamy tą drugą opcję. Można wtedy poczuć niezwykłą atmosferę tajemniczości, gdy to w świetle gwiazd podziwia się zachwycającą tatrzańską dolinę pokrytą śniegiem. W miejscu, gdzie kończy się nasz kulig w saniach (bądź na wozach) mają Państwo okazję stać się częścią wyjątkowej kultury, jaką tworzy Zakopane i okolice. Zostaje tam bowiem zorganizowana radosna góralska biesiada, z tańcami i poczęstunkiem. Przy dźwiękach muzyki, wykonywanej na żywo przez regionalny zespół, uczestnicy będą mogli upiec kiełbaski przy  ognisku i przekonać się, jak smakuje prawdziwa herbata góralska.  Serdecznie zapraszamy na nasze niezapomniane kuligi z  Zakopanego.

Opis

Czas wycieczki/kiedy:  codziennie

18:30 – 21:15

Program wycieczki:

  • Wyjazd busem  z Zakopanego
  • Kulig góralski z pochodniami, przejazd saniami 6-8-10 osobowymi trasą obok Doliny Kościeliskiej z postojem na pamiątkowe zdjęcia (ok 1 godz.)
  • Po kuligu biesiada w szałasie, ognisko z kiełbasą, herbata gorąca, herbata góralska, biesiada z kapelą góralską (ok. 1 godz.)
  • Powrót busem do Zakopanego

Cena:

70 zł / osoba,   55 zł / dzieci do 10 lat,

bezpłatnie dzieci do 3 lat (bez świadczeń, transport na kolanach u osoby dorosłej, w  saniach na kolanach u osoby dorosłej)

Cena zawiera:

Transport tam i powrót, ubezpieczenie, kulig (przejazd saniami) z pochodniami, kiełbasę + dodatki, muzykę góralską

* gdy nie ma śniegu sanie zastąpione są wozami

∗w dniu 26-12-2017r i 31-12-2017r  kulig w cenie: 80 zł/osobę, 65 zł/dzieci do 10 lat