O firmie – GÓRAL TOUR Wycieczki Jednodniowe Zakopane

Wybierz nasze Biuro Turystyczne

Zadzwoń do nas lub przyjdź do naszego biura.
Zarezerwuj i opłać wycieczkę.


Zawieziemy Cię i zapewnimy najlepszą opiekę na wycieczce.

GÓRAL TOUR

Już od ponad 20 lat prowadzimy nasze profesjonalne biuro turystyczne. Zakopane stanowi naszą siedzibę, jednak nie ograniczamy się tylko do tej miejscowości, dając naszym klientom możliwość wyboru wielu wariantów spędzenia niezapomnianych wczasów na obszarze całego Podhala. Organizujemy między innymi różnego rodzaju imprezy integracyjne, ogniska oraz kuligi. Zakopane zachwyca turystów wspaniałymi krajobrazami zarówno zimą, jak i latem, więc zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty o każdej porze roku.
Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu, takiego jak snowboard, narty, skutery oraz rowery, aby mogli Państwo spędzać swój wolny czas w sposób aktywny.

Poza tym, można wybrać się z nami na jednodniowe wycieczki z Zakopanego, w tak ciekawe miejsca jak Kraków, Wieliczka, Oświęcim, a nawet Tatralandia na Słowacji. Miłośnicy mocnych wrażeń mogą podnieść swój poziom adrenaliny w czasie raftingu na Dunajcu, a ci z Państwa, którzy preferują spokojniejsze atrakcje, z pewnością będą zachwyceni spływem na tratwie, wzbogaconym o opowieści flisaków.

Nasze biuro podróży z Zakopanego widnieje pod numerem Z/12/2013 w rejestrze Organizatorów i Pośredników Turystycznych. Poza tym, zapewniamy Państwu gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna.