O firmie – GÓRAL TOUR Wycieczki Jednodniowe Zakopane

Wybierz nasze Biuro Turystyczne

Zadzwoń do nas lub przyjdź do naszego biura.
Zarezerwuj i opłać wycieczkę.


Zawieziemy Cię i zapewnimy najlepszą opiekę na wycieczce.

GÓRAL TOUR

Już od ponad 20 lat prowadzimy nasze profesjonalne biuro turystyczne. Zakopane stanowi naszą siedzibę, jednak nie ograniczamy się tylko do tej miejscowości, dając naszym klientom możliwość wyboru wielu wariantów spędzenia niezapomnianych wczasów na obszarze całego Podhala. Organizujemy między innymi różnego rodzaju imprezy integracyjne, ogniska oraz kuligi. Zakopane zachwyca turystów wspaniałymi krajobrazami zarówno zimą, jak i latem, więc zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty o każdej porze roku.
Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu, takiego jak snowboard, narty, skutery oraz rowery, aby mogli Państwo spędzać swój wolny czas w sposób aktywny.

Poza tym, można wybrać się z nami na jednodniowe wycieczki z Zakopanego, w tak ciekawe miejsca jak Kraków, Wieliczka, Oświęcim, a nawet Tatralandia na Słowacji. Miłośnicy mocnych wrażeń mogą podnieść swój poziom adrenaliny w czasie raftingu na Dunajcu, a ci z Państwa, którzy preferują spokojniejsze atrakcje, z pewnością będą zachwyceni spływem na tratwie, wzbogaconym o opowieści flisaków.

Nasze biuro podróży z Zakopanego widnieje pod numerem Z/12/2013 w rejestrze Organizatorów i Pośredników Turystycznych. Poza tym, zapewniamy Państwu gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna.

 

Ogólne warunki uczestnictwa w wycieczkach jednodniowych

 

Polityka prywatności i bezpieczeństwo danych osobowych

Administrator

Góral Tour Biuro Turystyczne

Roman Kwiatek

Krupówki 75

34-500 Zakopane

Adres e-mail: kontakt@goraltour-zakopane.pl

Strona internetowa: www.goraltour-zakopane.com

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego

Podczas składania zamówienia

  • Imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • nr. telefonu
  • data urodzenia
  • adres

Dane wykorzystujemy jedynie na potrzeby związane z realizowaniem przed administratora świadczonych usług.

Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu prawidłowej realizacji usług przez Góral Tour.

Z kim dzielimy się danymi

Dane osobowe będą udostępniane w minimalnym, niezbędnym dla realizacji usług i wymogów prawnych zakresie innym odbiorcom:

  • system płatniczy droplabs
  • Signal Iduna
  • przewodnikom
  • przewoźnikom
  • obiektom gastronomicznym, hotelowym

Jak długo przechowujemy twoje dane

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe jedynie tak długo, jak jest to niezbędne dla celów określonych w niniejszej informacji o ochronie prywatności i/lub w celu spełnienia wymogów prawnych i regulacyjnych. Po tym okresie bezpiecznie usuniemy Twoje dane osobowe.

Jak chronimy twoje dane

Zapewniamy odpowiednie środki organizacyjne i techniczne zapewniające bezpieczeństwo danych osobowych udostępnianych przez użytkowników serwisu internetowego i aplikacji mobilnych w szczególności uniemożliwiające dostęp do nich osobom trzecim lub ich przetwarzanie z naruszeniem przepisów prawa, zapobiegające utracie danych, ich uszkodzeniu/zniszczeniu.

Media społecznościowe

Nasze strony internetowe i aplikacje mobilne mogą zawierać funkcje mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+ , które określiły własne zasady ochrony prywatności.

Przed podaniem jakichkolwiek danych osobowych na stronie internetowej innej organizacji zapoznaj się z informacjami o ochronie prywatności, jako że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za te funkcje.

Linki innych stron

Nasze strony internetowe i aplikacje mobilne mogą zawierać linki do stron internetowych prowadzonych przez inne organizacje, które określiły własne zasady ochrony prywatności. Przed podaniem jakichkolwiek danych osobowych na stronie internetowej innej organizacji zapoznaj się z warunkami i informacjami o ochronie prywatności, jako że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za działanie witryn innych organizacji.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać dostarczenia kompletu twoich danych osobowych będących w naszym posiadaniu, w tym całości tych dostarczonych przez ciebie. Należy podać wszelkie informacje, które pozwolą nam zidentyfikować i zlokalizować Twoje dane osobowe. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych które są w naszym posiadaniu, lub poprosić o przekazanie udostępnionych danych osobowych innej organizacji.

Skąd mamy twoje dane

Twoje dane osobowe zostały pozyskane bezpośrednio od Ciebie w trakcie zamówienia/realizacji usługi. W przypadku gdy rezerwacja nie była dokonywana osobiście zostały one pozyskane od osoby dokonującej rezerwacji usługi w twoim imieniu.